Dátum: 2024 május 26. (vasárnap) | Fülöp, Evelin

hírek

VERSENNYEL INDULT A MÁJUS

Albertirsa május 1.

A munka ünnepén sem tétlenkedtek atlétáink. A legkisebbektől az U20-as korosztályig többen rajthoz álltak. 

Mindig jó hangulatú Ecsédi László emlékverseny már 10. alkalommal került megrendezésre. 

U12 versenyeredmények

Sikeres nap van a hátunk mögött!

Minden U12-es atlétánk egyéni csúccsal zárta a versenyt az egyik legnépszerűbb és legnépesebb mezőnyt felsorakoztató  gyermekversenyen!

Öröm volt ma látni őket, igazán büszkék vagyunk rájuk!

Eredmények

Lányok:

Távolugrás: 3.hely : Nádasi-Szabó Emese 392 cm

                 4.hely : Gyergyay Zselyke          390 cm

11.hely: Schrenk Gemma 350 cm 

19.hely : Orosz Zsófi 335 cm

 

60 méter: 8.hely: Gyergyay Zselyke 9.75 s

10.hely: Nádasi-Szabó Emese 9.82 s

600 méter: 5.hely: Schrenk Gemma 2.09.70 s

8.hely: Orosz Zsófi 2.29.30 s

Fiúk:

Gerely: 1.hely: Tóth Róbert 21.14 m

60m: 1.hely: Bánhidi Balázs 8.63 s

6.hely: Bolla Kristóf 9.68 s

Távolugrás: 1.hely: Bánhidi Balázs 4.38 m

21.hely Bolla Kristóf 3.23 m

600m: 10.hely Tóth Róbert 2.15.20 s

Edzőjük: Bánhidi Éva, Farkasné Fejes Beáta, Ivancsó Adrienn, Kisparti Dóra

U14 versenyeredmények

Mozgalmas nap van a hátunk mögött!

Atlétáink többsége egyéni csúccsal zárta a versenyt.

Nagyon büszkék vagyunk rátok, nagyon ügyesen versenyeztetek! 

Innen megyünk tovább!

Eredmények 

Fiú 300 m síkfutás 

Sánta Zalán 45,86s PB

5.hely:Bujdosó Lóránt 49,28s PB

8.hely: Csizmazia Márton 53,95s PB

10.hely: Matics Vince 54,84s PB

Fiú távolugrás

4.hely: Sánta Zalán 424 cm PB

Lány 600 m

5.hely: Vrazsgyák Natália 2:02,45

Lány 300 m

5.hely: Zsuppányi Léna 53,46s PB

8.hely: Kruchió Sára 54,35s

10.hely: Bolla Nóra 54,61sPB

12.hely: Nagy Amina 58,11sPB

Lány ötösugrás 

10. Kruchió Sára 10.95 m PB

13. Bolla Nóra 10.52m PB

15. Zsuppányi Léna 10.11m PB

17.hely: Vrazsgyák Natália 9.99m PB

Edzők: Farkasné Fejes Báta, Bánhidi Éva, Ivancsó Adrienn, Kisparti. Dóra

Nagyobb korosztályaink versenyzőinek eredménye az alábbiak:

U18 Kiss Noel Zétény hármasugrásban 13.51m-rel aranyérmet szerzett.

U20-as korú versenyzőink,  felnőtt mezőnyben álltak rajthoz, ahol kiemelkedően szerepeltek.

Herczeg Áron hármasugrásban első helyen végzett 12.69m-rel, mely egyben idei legjobb eredménye is.   

100m-es síkfutásban Fedor Dávid ért elsőként célba, így ő is a dobogó legfelső fokra állhatott fel.  Eredménye 11,42s

Edző: Nagy Viktória

U10 versenyeredmények

Mezei futás után pálya egyéni versenyen vették részt a legfiatalabbak.

Mindenki nagyon ügyesen versenyzett, sok szép eredmény született.

Pár eredmény, amit tudunk!

Részletes eredmények időkkel együtt hamarosan.

U10 lány 600 m

1.hely: Reichenbach Mira

U10 fiú sípoló labda hajítás 

2. hely: Aranyi Ádám

U10 lány 60 m

3.hely: Czondi Bella 7.24,7s

4.hely: Mislai Liza 

6.hely: Tiborfi Elza

9.hely: Sontra Luca

Edzők: Farkasné Fejes Beáta, Bánhidi Éva, Kisparti Dóra, Ivancsó Adrienn

 

 

 

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41