Kiállítással és utcabállal ünnepelt az UTE című gallériából ízelítő
Dátum: 2026 június 8. (hétfő) | Medárd
Három aranyérem az idei OB-n.

A nagy meleg ellenére is az ide év legjobb eredményével (4:17,25 p.) lett első az 1500m döntőjében Papp Krisztina.

5000 m-en a nőknél Erdélyi Zsófia és Czebei Réka ért célba az első két helyen/17:00,3 – 17:04,2 k.

Magasugrásban pedig Szabó Barbara győzött 184 cm-es eredménnyel.
Az 2013-as OB-n 22 szakosztály osztozott a 38 versenyszám aranyérmein. Az UTE három aranyat gyűjtött, ezzel a harmadik legjobb egyesület lett a DSC-SI és a GEAC mögött.
(forrás: www.masz.hu)