Dátum: 2026 június 8. (hétfő) | Medárd

hírek

Madarász Viktória ismét dobogón

Madarász Viktória bronzérmes lett a Szlovákiában megrendezett nemzetközi gyaloglóverseny 20 km-es női távján. Az idei verseny résztvevőinek nem csak a kilóméterekkel kellett küzdeniük, hanem a nyárias meleggel is. Ennek ellenére Viktóriának sikerült legyalogolnia a 20 km-t 1:37:00-ás időeredménnyel, aminek köszönhetően dobogóra léphetett.

Gratulálunk!!! További eredményes versenyzést kívánunk! HAJRÁ Viki, HAJRÁ UTE!!!

Képek

Taekwondo farsang - 2019.03.01. című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41