Dátum: 2020 február 28. (péntek) | Elemér

hírek

HAT ÉREM A FEDETTPÁLYÁS SERDÜLŐ BAJNOKSÁGON

Atlétika szakosztály 2020-02-12 Megtekintések száma: 132

Az elmúlt hétvégén ismét benépesült a budapesti BOK csarnok. Versenyzőink az Újonc Bajnokság után ezúttal a Fedettpályás Serdülő Atlétikai Bajnokságon mérhették össze tudásukat. 

Az UTE versenyzői összesen hat érmet szereztek.

Bán Eszter 1.58m-es egyéni csúccsal leány magasugrásban lett magyar bajnok, Sánta Balázs pedig a 800m-en egyéni csúccsal szerzett magyar bajnoki cím mellé, még egy ezüstérmet is szerzett 300m-es ugyancsak egyéni csúccsal.

A fiú 800m-es síkfutásban az ezüstérmet szintén újpesti vehette át, hiszen Földi Gergő ért be a célba Balázs után a leggyorsabban. Ezüst érmet szerzett még a fiú 4x200m-es váltónk is, név szerint Majoros Ádám, Szilveszter Marcell, Almási Attila, Módis Martin 1:40.24-es idővel.

Lány váltónk sem maradt érem nélkül, mivel a Mázsa Izabella, Kalmár Alíz, Bálint Laura, Nyilasi Dorina összeállítású váltónk 1:49.39-es idővel a bronzérmet szerezte meg.

Gratulálunk minden versenyzőnek, valamint edzőiknek Dóczi Orsolyának, Szabó Istvánnak, Nyilasi Péternek és Szabó Dezsőnek.

Hajrá UTE!

Eredmények:

Fiú 60m

Módis Martin 7.89 PB

Majoros Ádám 7.71 q

Szilveszter Marcell 7.75 PB q

B Döntő

1.hely Majoros Ádám 7.68 PB

8.hely Szilveszter Marcell 7.83

 

Fiú 300m

2.hely Sánta Balázs 37.07 PB

9.hely Szilveszter Marcell 39.49 PB

10.hely Almási Attila 40.23 PB

 

Fiú 800m

1.hely Sánta Balázs 2:04.97 PB

2.hely Földi Gergő 2:06.00

18.hely Horváth Simon 2:18.38 PB

 

Fiú 1500m

13.hely Horváth Simon 4:46.13 PB

 

Fiú Rúdugrás

4.hely Chripkó Gergő 2.70m PB

7.hely Südi Zalán 2.00m

 

Fiú Távolugrás

17.hely Südi Zalán 4.85m PB

20.hely Chripkó Gergő 4.26m PB

23.hely Simon Tamás 3.66m

 

Fiú 4x200m váltó

2.hely Majoros Ádám, Szilveszter Marcell, Almási Attila, Módis Martin 1:40.24

 

Leány 300m

11.hely Mázsa Izabella 44.35 PB

19.hely Bálint Laura 44.82 PB

45.hely Rafaez Kata 48.29 PB

 

Leány 800m

14.hely Fleisz Nóra Brigitta 2:32.96 PB

16.hely Máté-Tóth Boglárka 2:33.65 PB

 

Leány 1500m

15.hely Máté-Tóth Boglárka 5:21.82 SB

 

Leány Magasugrás

1.hely Bán Eszter 1.58m PB

 

Leány Rúdugrás

4.hely Csányi Réka 3.00m PB

5.hely Nyilasi Dorina 2.90m PB

8.hely Pintér Blanka 2.60m SB

12.hely Pintér Dalma 2.20m PB

13.hely Ferber Abigél 2.20m

16.hely Fónad Eszter 2.00m PB

17.hely Németh Zsófia 2.00m PB

18.hely Víg Fanni 2.00 PB

 

Leány Távolugrás

23.hely Nyilasi Dorina 4.45m PB

41.hely Pintér Dalma 4.13m PB

43.hely Pintér Blanka 4.09m PB

45.hely Ferber Abigél 4.03m SB

46.hely Németh Zsófia 4.01m PB

47.hely Keresztesi Blanka 3.92m PB

 

Leány Ötösugrás

13.hely Bán Eszter 15.04m PB

28.hely Keresztesi Blanka 13.88m PB

34.hely Biros Réka 13.23m PB

 

Leány 4x200m váltó

3.hely UTE A Mázsa Izabella, Kalmár Alíz, Bálint Laura, Nyilasi Dorina, 1:49.39

12.hely UTE B Ferber Abigél, Keresztesi Blanka, Németh Zsófia, Rafaez Kata 1:57.95

Képek

Brandenburg, kajak-kenu Európa-bajnokság című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41