Dátum: 2026 június 8. (hétfő) | Medárd

hírek

Bronzérem az EAP versenyen

Atltáink az EAP versenyen lvettek részt Olaszországban.

Június 2-án San Vito al Tagliamentoban lépett pályára három versenyzőnk, ahonnan a szezonbeli legjobb eredményeikkel jöhettek haza a fiúk. 

Szilveszter Marcell 400 méteren bronzérmes lett 47.00s eredménnyel, Csahóczi Csanád 6. helyezést ért el 47.52s-vel.

Földi Gergő 800 méteren az értékes 10. helyezést ért el 1.51.19s eredménnyel.

Gratulálunk!

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

UTE az utánpótlásért alapítvány - 1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41