Dátum: 2019 február 23. (szombat) | Alfréd

hírek

Összefoglalaló a Fedettpályás Serdülő Atlétikai Bajnokság eredményeiről

Atlétika szakosztály 2019-02-09 Megtekintések száma: 46

Február első hétvégéjén ismét benépesült a budapesti BOK csarnok az Újonc Bajnokság után, hiszen a Magyarország Fedettpályás Serdülő Atlétikai Bajnokság is eljött. Az UTE versenyzői összesen hat éremmel térhettek haza, négy ezüsttel és két bronzzal. 156 cm-es egyéni csúccsal Bán Eszter leány magasugrásban még fiatalként, 330cm-es eredménnyel Visontai Orsolya leány rúdugrásban, Szende Péter 616 cm-es egyéni csúccsal fiú távolugrásban, valamint a Nyilasi Diána, Kalmár Alíz, Mázsa Izabella, Kovács Léna alkotta 4x200m-es leány váltó 1:49.93-as eredménnyel szerzett ezüstérmet a hétvégén. Bronzérmet Mészáros Dorottya 16:59.56-as egyéni csúccsal 3000m-es gyaloglásban, Földi Gergő 2:07.23-as szintén egyéni csúccsal 800m-es síkfutásban ért el. Gratulálunk minden versenyzőnek, valamint edzőiknek, Szabó Istvánnak, Vasvári Sándornak, Nyilasi Péternek, Rácz Sándornak és Szabó Dezsőnek.

Hajrá UTE! Hajrá atléták!

 

További Eredmények:

FIÚK:

60m

3.futam/5.hely Szilveszter Marcell 8.24mp PB

6.futam/4.hely Szende Péter 8.02mp PB

7.futam/6.hely Módis Martin 8.13mp PB

 

300m

4.hely Földi Gergő 38.98mp PB

10.hely Sánta Balázs 39.52mp PB

20.hely Farkas Bálint László 40.89mp PB

28.hely Almási Attila 42.71mp PB

Birovecz Bátor Péter

 

800m

3.hely Földi Gergő 2:07.23 PB

4.hely Sánta Balázs 2:09.43 PB

8.hely Almási Attila 2:19.09 PB

 

3000m

6.hely Kropkó Márton 10:11.58 PB

 

Rúdugrás

10.hely Chripkó Gergő 2.00m

 

Távolugrás

2.hely Szende Péter 6.16m PB

27.hely Szilveszter Marcell 4.61m PB

 

3000m gyaloglás

4.hely Kis Levente Péter 19:11.35 PB

 

LÁNYOK:

60m

10.futam/6.hely Várkonyi Dorottya 9.06 SB

 

300m

8.hely Kovács Léna 43.75mp PB

16.hely Mázsa Izabella 45.04mp PB

18.hely Pölös Csenge 45.07mp PB

26.hely Bálint Laura 45.78mp PB

 

800m

15.hely Fleisz Nóra 2:35.33 PB

16.hely Turcsányi Eszter 2:37.06

 

1500m

7.hely Máté-Tóth Boglárka 5:17.05 PB

 

Magasugrás

2.hely Bán Eszter 1.56m PB

9.hely Szekeres Léna 1.44m 

 

Rúdugrás

2.hely Visontai Orsolya 3.30m

7.hely Nyilasi Diána 2.80m

9.hely Pintér Blanka 2.70m PB

13.hely Csányi Réka 2.40m =PB

 

Távolugrás

13.hely Nyilasi Diána 4.89m PB

28.hely Kalmár Alíz 4.60m

48.hely Sziráki Szonja 4.04m PB

Biros Réka

 

Ötösugrás

15.hely Bán Eszter 14.62m

3000m gyaloglás

3.hely Mészáros Dorottya 16:59.56 PB

 

4x200m váltófutás

2.hely UTE - Nyilasi Diána, Kalmár Alíz, Mázsa Izabella, Kovács Léna 1:49.93

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41