Dátum: 2019 szeptember 17. (kedd) | Zsófia

hírek

Lányaink ezüsttel tértek haza a Serdülő Csapatbajnokságról

Atlétika szakosztály 2019-09-11 Megtekintések száma: 39

Az idei Serdülő Csapatbajnokságot Székesfehérváron  rendezték meg a hétvégén, ahol atlétáink változó időjárásban versenyeztek.

Lány csapatunk 121 pontot szerezve alig hét ponttal lemaradva a bajnoki címtől ezüstérmet szerzett, míg fiú csapatunk 76 ponttal a hatodik helyet szerezte meg.

Összesítésben az UTE csapata pedig szintén a második helyet szerezte meg.

2017-ben 25. helyen, 2018-ban pedig a 20. helyen végezve idén ez óriási előrelépés és nagyon kemény munka eredménye mind a versenyzők, mind az edzők részéről.

Gratulálunk minden versenyzőnek és edzőiknek, Dóczi Orsolyának, Széles Lajosnak, Szabó Istvánnak, Vasvári Sándornak, Nyilasi Péternek, Rácz Sándornak és Szabó Dezsőnek.


Részletes eredmények:

Leány 300 méter gát
1.hely Kovács Léna 45.93mp

Leány Rúdugrás
1.hely Visontai Orsolya 3.20m
7.hely Csányi Réka 2.60m
9.hely Nyilasi Dorina 2.40m
10.hely Pintér Blanka 2.40m

Fiú 1000 méter
2.hely Lázár Marcell 2:44.15 PB
27.hely Pap Dávid 3:07.61 PB

Leány Gerelyhajítás (500gr)
2.hely Makai Anna 45.09m

Fiú Távolugrás
3.hely Szende Péter 6.21m

Leány 3000 méter gyaloglás
3.hely Mészáros Dorottya 15:54.60 PB

Fiú 300 méter gát (0.76)
3.hely Farkas Bálint 41.83mp
9.hely Almási Attila 45.67mp PB

Leány Távolugrás
3.hely Nyilasi Diána 5.04m PB
17.hely Kalmár Alíz 4.79m
30.hely Pölös Csenge 4.50m PB

Leány Ötösugrás
4.hely Nyilasi Diána 15.66m PB
7.hely Bán Eszter 14.99m PB

Leány Magasugrás
4.hely Bán Eszter 1.50m
13.hely Keresztesi Blanka 1.35m

Leány 300 méter
4.hely Kovács Léna 42.71mp
13.hely Kalmár Alíz 44.28mp

Fiú 300 méter
5.hely Sánta Balázs 38.09mp
6.hely Farkas Bálint 38.71mp PB

Leány 600 méter
5.hely Pölös Csenge 1:40.35 PB
14.hely Fleisz Nóra 1:44.95 PB

Fiú 4x100 méter
5.hely Szilveszter Marcell, Sánta Balázs, Majoros Ádám, Romagnoli Gianluca 48.01mp

Leány Súlylökés (3kg)
6.hely Makai Anna 10.62m PB

Leány 4x100 méter
6.hely Nyilasi Dorina, Nyilasi Diána, Kalmár Alíz, Visontai Orsolya 53.15mp

Fiú 100 méter
7.hely Romagnoli Gianluca 12.20mp
8.hely Sánta Balázs 12.26mp PB

Fiú Rúdugrás
8.hely Chripkó Gergő 2.40m PB

Fiú 100 méter gát (0.84/8.50)
11.hely Almási Attila 2005 16.73mp

Fiú 3000 méter – Időfutam
21.hely Horváth Simon 10:55.15 PB

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Hajrá UTE! Hajrá atléták!

Képek

Sportnap az atlétáknál című gallériából ízelítő

Videó

Sportolj velünk az UTE szakosztályaiban!

1%

Mi az, amivel megőrizheted a gyermekeid egészségét?
Mi az, amivel segítheted olimpikonjaink felkészülését?
Mi az, amivel segítheted kedvenc klubodat?
Mi az, amit igyen adhatsz tavalyról?

UTE az utánpótlásért Adószám: 18165159-1-41